Power Audio

POWER AUDIO

PRIME3 APA20

Spraw, aby Twoje domowe i plenerowe festiwale muzyczne weszły na wyższy poziom. Uzyskaj najlepszej jakości dźwięk dzięki zestawom imprezowym karaoke. Profesjonalny sprzęt muzyczny Power Audio to doskonała okazja do tego, by Twoi znajomi poczuli muzyczne uniesienie już od pierwszych dźwięków. Zostań Dj-em lub muzyczną gwiazdą wieczoru i wybierz wysokiej klasy głośniki Power Audio PRIME3 – jednej z wiodących marek mobilnych systemów nagłośnieniowych.

Zdobądź uznanie i sławę w muzycznym świecie jako supergwiazda lub stań się dla innych źródłem rozrywki. Wybierz przenośny system Power Audio z naszej oferty. Sklep Audio PRIME3 – skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem maila!

System audio z funkcją karaoke – czym jest?

Przenośny sprzęt Power Audio to głośniki, które posiadają wbudowany moduł Bluetooth zapewniający  odtwarzanie muzyki poprzez bezprzewodowe połączenie z telefonem lub komputerem. Dzięki profilowi audio streaming możesz tworzyć na smartfonie własne playlisty i puszczać największe hity bez względu na to gdzie obecnie się znajdujesz. Poza połączeniem bezprzewodowym zestaw imprezowy karaoke, to także sprzęt, który umożliwia odtwarzanie muzyki z kart SD lub pendriva. Dzięki temu swoją ulubioną muzykę możesz zawsze mieć przy sobie. Każdy z głośników charakteryzuje się dużą mocą systemu, którego odpowiednia konfiguracja zapewni doznania akustyczne na najwyższym możliwym poziomie. Za sprawą wbudowanego tunera możesz ustawić częstotliwość ulubionej stacji radiowej.

Jeżeli chcesz zapewnić swoim słuchaczom prawdziwą rozrywkę, systemy audio z funkcją karaoke zawierają gniazda mikrofonowe, za których sprawą narodzi się nowa gwiazda sceny muzycznej. Przy zakupie wybranych modeli naszej marki możesz liczyć na mikrofon w zestawie – bezprzewodowy (APS22, APA20, APA24, APA30) lub przewodowy (APS41). Podłączenie jednego lub kilku mikrofonów umożliwi występ solo, lub w duecie. Dodatkowe wrażenia zapewnią wbudowane podświetlenia LED pulsujące w rytm dźwięków wydobywających się z głośników. Dzięki różnokolorowym podświetleniom poczujesz klimat lat 70. i 80. oraz ponadczasowych rytmów disco rodem z „Gorączki sobotniej nocy”.

Zestaw Power Audio może działać w trybie bezprzewodowym lub po podłączeniu do zasilania sieciowego. Dzięki temu przenośny sprzęt Power Audio można wykorzystywać nie tylko pod dachem, ale i podczas wypadów na łono natury.

Zestaw imprezowy audio  – jak działa?

Zestaw imprezowy karaoke posiada imponującą ilość funkcji. Już nawet małe systemy mają ogromne możliwości dźwiękowe oraz dodatkowe narzędzia pozwalające na odtwarzanie muzyki z różnych formatów plików.

Podstawowe warianty zestawów obsługują kilka źródeł dźwięku o zróżnicowanej częstotliwości. Te bardziej rozbudowane umożliwiają sparowanie głośników i ustawianie ich w dowolnej konfiguracji. Dzięki temu system zwiększy doznania akustyczne w pomieszczeniach, w których się znajduje. Za sprawą modułowej konstrukcji głośników, użytkownik może wydobyć głębię dźwięku i stworzyć warunki podobne do tych znanych z koncertów lub kin.

Zestawy zostały wyposażone w sloty do kart SD oraz porty USB, za których sprawą podłączysz pamięć przenośną i odtworzysz tracklistę zapisaną w formacie MP3 – nie jest to jednak jedyne rozszerzenie rozpoznawane przez sprzęt muzyczny. Warto wcześniej zapoznać się ze specyfikacją producenta, aby wiedzieć jakie inne formaty są obsługiwane przez system.

Szeroka oferta modeli Power Audio zawiera wbudowany odbiornik, który zapewnia słuchanie dowolnej stacji radiowej. Użytkownik zatem nie potrzebuje żadnych nośników, aby cieszyć się muzyką w każdych okolicznościach.

Zdecydowanym atutem zestawów Power Audio jest łącze Bluetooth. Daje ono ogromne możliwości odtwarzania nieograniczonej ilości tracków oraz całych playlist. Należy jednak pamiętać, że sparowanie smartfona z systemem audio można sobie zapewnić jedynie dzięki zachowaniu odpowiedniej odległości obu urządzeń od siebie.

W większości przypadków system audio ma wbudowany panel (konsoletę), za pomocą której można regulować i dostosowywać dźwięk do potrzeb przestrzennych. Już za sprawą podstawowych funkcji, takich jak podbicie basów, można kontrolować jakość dźwięku.

To, co odróżnia profesjonalny system Power Audio od typowych kolumn i wieży, to jego mobilność. Zestaw imprezowy karaoke dzięki względnie niskiej masie można w szybki i łatwy sposób przetransportować. W przypadku wielomodułowych systemów potrzeba będzie większej przestrzeni transportowej, jednakże posiadanie jednego głośnika nie sprawi problemu podczas przewożenia.

Modele bardziej zaawansowane to już systemy pozwalające na śpiewanie przebojów w tle puszczanej muzyki. Dodatkowego smaku całej zabawie dodają mikrofony – w zależności od producenta lub typu urządzenia, mikrofon może być częścią zestawu lub osobnym elementem do kupienia.

Systemy Power Audio to także dodatkowe efekty świetlne – ta funkcja zależy od tego, na jaki sprzęt muzyczny się zdecydujesz. Jeżeli zależy Ci na spektakularnych wrażeniach optycznych, zapoznaj się ze specyfikacją poszczególnych urządzeń. Nie każde z nich będzie posiadać mocno rozbudowane systemy LED pulsujące w rytm muzyki.

Te najbardziej zaawansowane systemy audio z funkcją karaoke oferują w swojej szerokiej palecie narzędzi możliwości poszerzające zestaw o kolejne moduły nagłośnieniowe dla zapewniania jeszcze większych wrażeń dźwiękowych. Ta opcja szczególnie jest polecana w przypadku dużych powierzchni, gdzie jednostka centralna nie zapewni dostępu do muzyki wszystkim odbiorcom.

Zestaw Power Audio – jak podłączyć ?

Profesjonalny system Power Audio nie musi być podłączany do żadnego zewnętrznego systemu jeżeli chcemy odtwarzać na nim muzykę. Taką funkcję zapewniają wyżej wspomniane sloty do kart, bezprzewodowe łącza oraz USB. Co jeżeli głośniki Power Audio mają wspomagać takie urządzenia jak telewizor czy komputer bez możliwości sparowania ich za pomocą Bluetooth?

Zestaw imprezowy karaoke – jak podłączyć do komputera?

Połączenie głośnika z laptopem może stać się problemowe w momencie gdy jedno z urządzeń ma z jakiegoś powodu chwilowo niesprawne łącze bezprzewodowe. W takim przypadku warto wyposażyć zestaw imprezowy karaoke o dodatkowe kable USB. Nie jest to jednak jedyny typ wejścia, które obsługują komputery, wieże, amplitunery, wzmacniacze czy przenośne systemy audio. Pomóc może wejście słuchawkowe 3,5 mm (tzw. mały Jack) dziś bardziej znane jako wejście pomocnicze AUX. Ten typ kabla dostępny jest zazwyczaj w dwóch wariantach:

 • Jako kabel stereofoniczny z wtyczkami mini Jack po obu stronach.
 • Jako kabel stereofoniczny z wtyczką 3,5 mm z jednej strony i wtyczką RCA (cinch) z drugiej.

To, na jaki rodzaj okablowania postawisz, zależy od tego, jakie typy wejść podał producent w specyfikacji Power Audio. O ile każdy laptop i komputer posiada wszystkie wspomniane wyżej gniazda, tak zestaw imprezowy karaoke może być wyposażony jedynie w jeden z nich.

Jak podłączyć do telewizora system audio z funkcją karaoke?

W przypadku podłączenia systemu audio do TV będzie działała podobna zasada co w przypadku laptopa czy komputera stacjonarnego. Warto jednak na początek zorientować się jaki model telewizora posiadamy w domu. Wiele z nich ma wejścia należące do starej generacji. W takim przypadku potrzebne będą kable, których końce będą odpowiadały tym gniazdom, które zostały zastosowane w urządzeniach. Jeżeli Twój telewizor to sprzęt należący do współczesnych standardów (np. smart), możesz mieć pewność, że na tyle jego obudowy dostępne będzie wejście typu AUX i USB obsługiwane również przez zestaw imprezowy audio.

Zestaw Power Audio – Jaki zestaw wybrać?

Zanim zdecydujesz się kupić wymarzony profesjonalny system Power Audio, weź pod uwagę kilka czynników, które pomogą wybrać sprzęt optymalnie dopasowany do Twoich oczekiwań. Na jakie systemy audio postawić? Podpowiadamy w 4 szybkich i prostych krokach.

 1. Na jaki użytek potrzebny jest zestaw Power Audio? To, w jakich okolicznościach będziesz korzystał z urządzenia, będzie miało znaczący wpływ na to, jaki zestaw imprezowy wybrać. W przypadku organizowania spontanicznych wypadów za miasto lub domowych imprez tanecznych i konkursów karaoke możesz poszukiwać wymarzonego sprzętu muzycznego wśród tańszych wariantów. Jeżeli jednak wiążesz z głośnikami dalekosiężne plany, np. oparte na dodatkowym zarobku, dokładnie przyjrzyj się specyfikacji. Jakość dźwięku powinna odpowiadać powierzchni – nie tylko tej małej, ale i dużej. Sprawdź, czy zestaw imprezowy karaoke zapewnia podłączenie dwóch, trzech lub większej ilości mikrofonów.
 2. Z jakiego źródła będziesz odtwarzał utwory? Laptop, komputer stacjonarny, smartfon, tablet, a może pendrive lub klasyczna płyta kompaktowa? Możliwości jest wiele, lecz należy upewnić się co do ilości i rodzajów wejść w głośnikach.
 3. Zależy Ci na kompaktowym, podręcznym urządzeniu high Power Audio o dobrej mocy, czy chcesz inwestować w kolumny na duże imprezy, których konstrukcja jest znacznie większa? W przypadku tych drugich wybierz profesjonalny sprzęt Power Audio z mikrofonami – przewodowymi lub bezprzewodowymi. Przenośny sprzęt Power Audio o dobrej mocy dźwięku zapewni audiofilom niezapomniane wrażenia akustyczne.
 4. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego systemu, z którego skorzystają osoby oswojone ze sceną muzyczną, zwróć uwagę na rodzaj mikrofonów. Być może kupno high Power Audio bez takiego dodatku w zestawie będzie lepszym wyjściem. Możesz wyposażyć zestaw imprezowy Bluetooth o dodatkowy sprzęt, który wybierzesz sam. Warto jednak upewnić się wcześniej jakiej jakości mikrofon czy mikrofony znajdują się w zestawie i jakie są ich parametry.

Obsługiwane formaty audio:

 • MP3
 • WMA
 • WAV

Rodzaje łączności:

 • Bluetooth
 • NFC
 • ANT+

Rodzaje radia:

 • FM
 • DAB
 • DAB+

Jaki wybrać zestaw imprezowy karaoke do domu?

Jaki sprzęt Power Audio wybierzesz do własnego domu, zależy w dużej mierze od tego, jakiej powierzchni jest przestrzeń, w której mieszkasz. Jeżeli karaoke to Twoja pasja, bez której żadne spotkanie towarzyskie nie ma prawa bytu, wybierz przenośny zestaw imprezowy Bluetooth, do którego zostały dołączone mikrofony. Ponadto zastanów się jakiej mocy głośniki Power Audio będziesz mógł użyć – wysoka moc nagłośnienia w mieszkaniu może okazać się zbyt duża.

Cena zestawu imprezowego karaoke

To, na jaki zestaw imprezowy karaoke się zdecydujesz, zależy w dużej mierze także od tego, jaki jest jego koszt. W naszej szerokiej ofercie przedstawiamy systemy audio Bluetooth, które charakteryzuje atrakcyjna i konkurencyjna cena. Aby stworzyć warunki godne największych muzycznych domówek, wybieraj spośród modeli dostępnych na naszej stronie: high Power Audio APA20, APA24, APA30, zestaw imprezowy Bluetooth BLOW APS09, VICE APS11, XPLODE APS21, BLAZE APS22, SLAM! APS31, ONYX APS41 oraz wiele innych.

Profesjonalny system Power Audio może być Twój. Bądź na bieżąco z naszą ofertą i śledź aktualne promocje, zniżki, a także wyprzedaże. W asortymencie posiadamy tanie systemy audio z funkcją karaoke, jak i profesjonalny sprzęt Power Audio, który rozkręci każdą domówkę. Nie pozwól, aby impreza zakończyła się wcześniej, niż zakładałeś, i wybierz produkty PRIME3. Zamów przenośny system Power Audio w szybki i łatwy sposób.

Gdzie kupić zestaw karaoke? Sprawdź ofertę PRIME3!

Profesjonalny sprzęt Power Audio to tylko początek. Dzięki naszym zestawom imprezowym Twój repertuar wejdzie na wyższy poziom akustycznych doznań. Sprawdź się jako gwiazda muzyki i zaśpiewaj największe przeboje znane ze szklanego ekranu i stacji radiowych. Otwórz drogę do sławy sobie oraz znajomym i przyjaciołom. Zestaw imprezowy karaoke to szansa na niepowtarzalne muzyczne widowisko, które przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi muzyki kochającemu spontaniczne występy w świetle reflektorów.

Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać dzięki sprzętom marki PRIME3. Zapoznaj się z naszą ofertą. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.