• PRIME3

    • Firma 2N-Everpol Sp. z o.o., dystrybutor cenionej marki Blaupunkt w kategorii małego AGD, domowego i przenośnego sprzętu audio oraz samochodowych urządzeń audio-wideo, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu i oczekiwaniom rynku, podjęła z początkiem roku 2017 decyzję o wprowadzeniu do swojego portfolio nowej marki o nazwie PRIME3. Bazując na kanwie aż 25-letniego doświadczenia w handlu i dystrybucji, długoterminowej analizie rynku i oczekiwaniach konsumentów, przedsiębiorstwo dostrzegło potencjał w rozwoju segmentów cenowych urządzeń klasy średniej i podstawowej.

  • IDEA

    • Jedną z głównych idei, która przyświecała powstaniu naszego nowego projektu, było dostarczenie Klientom produktów najwyższej jakości, którą mogą się pochwalić znani i cenieni na rynku producenci, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny oferowanej przez mniej rozpoznawalne marki. Priorytetowe założenie marki PRIME3 to pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, co umożliwia nam dostarczenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które spełniają oczekiwania wymagających odbiorców.

  • PORTFOLIO

    • Największym atutem produktów sygnowanych logiem PRIME3 jest gwarantowana przez przystępną cenę dostępność, a także zachowanie pełnej funkcjonalności oferowanych artykułów. W obszernej ofercie PRIME3 znajdują się produkty z kategorii sprzętu elektronicznego domowego użytku, głośników mobilnych, przenośnych systemów nagłaśniających, samochodowych rozwiązań audio-wideo oraz drobnego sprzętu gospodarstwa domowego.